جهت دانلود محتوای این صفحه، برنامه پرند استور را نصب کنید

Assassin's Creed 3
Entertainment
4.4
Screenshots
توجه: نصب این بازی برای افراد زیر ۱۸ سال توصیه نمی‌شود.
یک بازی ویدئویی در سبک اکشن و ماجراجویی که توسط Ubisoft Montreal توسعه یافته و توسط Ubisoft Entertainment برای پلی استیشن 3، ایکس باکس 360 و مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. این پنجمین قسمت اصلی از سری Assassin's Creed و دنباله مستقیم Assassin's Creed: Revelations است. داستان در یک تاریخ تخیلی از وقایع دنیای واقعی است و مبارزه هزاران ساله بین قاتلان، که برای حفظ صلح و اراده آزاد می‌جنگند، و تمپلارها، که خواهان صلح از طریق کنترل هستند، را دنبال می‌کند. داستان قاب‌بندی در قرن بیست و یکم اتفاق می‌افتد و شخصیت اصلی سریال، دزموند مایلز را نشان می‌دهد که با کمک ماشینی به نام Animus، خاطرات اجدادش را زنده می‌کند تا راهی برای جلوگیری از آخرالزمان سال 2012 پیدا کند. داستان اصلی در قرن هجدهم، قبل، حین و پس از انقلاب آمریکا از 1760 تا 1783 اتفاق می‌افتد و به دنبال جد نیمه‌انگلیسی و نیمه موهاوک دزموند، Ratonhnhaké:ton / Connor است که با تلاش‌های تمپلارها برای به دست آوردن مبارزه می‌کند. کنترل مستعمرات قسمت اول بازی که در سال‌های 1754–1755 اتفاق می‌افتد، داستان پدر کانر، هیثم کنوی، رهبر تمپلارهای استعماری، در طول جنگ فرانسه و هند را دنبال می‌کند.
Assassin's Creed III در یک دنیای باز و از منظر سوم شخص با تمرکز اصلی بر استفاده از توانایی‌های جنگی و مخفی کاری هر شخصیت برای از بین بردن اهداف و کشف محیط ارائه شده است. کانر می‌تواند آزادانه شهرهای بوستون، نیویورک و مرزهای آمریکا را در قرن هجدهم کاوش کند تا ماموریت‌های جانبی را به دور از خط داستانی اصلی انجام دهد.
این بازی نقدهای مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد و آنها آن را به خاطر گیم‌پلی، روایت، محیط و مقیاس جاه‌طلبانه آن تحسین کرده‌اند.

حداقل سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی فوق شامل موارد ذیل می باشد:


  • OS: Windows 7 SP1/8.1/10 (64bit versions only)
  • Processor: Intel Core i5 3470 @ 3.2 GHz, AMD FX 8350 @ 4.0 GHz
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: Nvidia GeForce GTX 770 (4GB) or AMD Radeon R9 280X (3GB) or better
  • DirectX: Version 11
  • Storage: 45 GB available space
  • Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers
Additional Information
Version
1.0
Architecture
32 & 64-bit
Publisher
Ubisoft Entertainment
File Size
25.17 GB
Category
Entertainment
Download Type
Paid