جهت دانلود محتوای این صفحه، برنامه پرند استور را نصب کنید

Assetto Corsa Competizione
Entertainment
3.4
Screenshots
یک بازی شبیه‌ساز مسابقه اتومبیلرانی اسپرت که توسط توسعه دهنده بازی‌های ویدیویی ایتالیایی Kunos Simulazioni توسعه یافته است. این بازی بر روی ماشین‌های GT3 و GT4 تمرکز دارد و یک شبیه‌سازی رسمی دارای مجوز از سری Blancpain GT در فصل‌های 2018 و 2019، جام‌های اسپرینت و استقامت و Total 24 Hours of Spa است و قرار است به عنوان پلتفرمی برای ورزش‌های الکترونیکی عمل کند.
در این بازی، بازیکنان می‌توانند اتومبیل‌های مسابقه‌ای را علیه هوش مصنوعی به صورت آفلاین یا علیه سایر بازیکنان آنلاین رانندگی کنند. این شامل حالت‌های گیم‌پلی حرفه‌ای آفلاین، مسابقات قهرمانی سفارشی، مسابقات سفارشی و رویدادهای ویژه و همچنین حالت‌های چندنفره آنلاین، با انواع جلسات شامل تمرین رایگان، Hot Lap، Superpole، Hot Stint، Quick Race (یک مسابقه تا یک ساعت) و مسابقه Sprint است.
مسابقات را می‌توان در حالت آفلاین ذخیره کرد و در اواسط جلسه از سر گرفت. شبکه‌های آفلاین بسته به سریال و فصل انتخاب شده توسط بازیکن به طور خودکار انتخاب می‌شوند. از طرف دیگر، مسابقات را می‌توان به جلسات تک ساخت تبدیل کرد که امکان ساخت سری‌هایی مانند Porsche Carrera Cup، Lamborghini Super Trofeo یا Audi R8 LMS Cup را فراهم می‌کند. انتخاب ماشین در حالت چند نفره رایگان است مگر اینکه از طریق تنظیمات سرور تعیین شود.

حداقل سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی فوق شامل موارد ذیل می باشد:
  • Requires a 64-bit processor and operating system.
  • OS: Windows 10 x64 20H2 (October 2020 Update)
  • Processor: Intel Core i5-4460 or AMD FX-8120.
  • Memory: 4 GB RAM.
  • Graphics: GeForce GTX 750 4GB, Radeon RX 460 4GB.
  • DirectX: Version 11.
  • Storage: 50 GB available space.
Additional Information
Version
1.9.3
Architecture
64-bit
Publisher
505 Games
File Size
15.88 GB
Category
Entertainment
Download Type
Paid