جهت دانلود محتوای این صفحه، برنامه پرند استور را نصب کنید

Batman - Arkham City
Entertainment
4.8
Screenshots
یک بازی ویدئویی در سبک اکشن ماجراجویی که برای مایکروسافت ویندوز، ایکس‌باکس ۳۶۰ و پلی‌استیشن ۳ منتشر شده است. این بازی که براساس داستان‌های بتمن ابرقهرمان کتاب‌های مصور دی‌سی کمیکس ساخته شده به عنوان دومین قسمت در مجموعه بازی‌های بتمن: آرکهام محسوب می‌شود و همچنین دنباله‌ایست بر بازی موفق بتمن: تیمارستان آرکهام که در سال ۲۰۰۹ عرضه شده بود. فضا و داستان شهر آرکهام توسط نویسنده کهنه‌کار کتاب‌های مصور پل دینی طراحی شده است. داستان اصلی بازی پیرامون مبارزات بتمن با دشمنان جدید و قدیمی‌اش در شهر گاتهام می‌گذرد. در کنار مأموریت‌های اصلی بازی که نقش مهمی در پیشبرد داستان دارند، مراحل فرعی زیادی در شهر گاتهام قرار دارند که از هیجان بسیار خوبی برای یک مأموریت جانبی برخوردار هستند و با پیشرفت در بازی محیط آنها آزاد می‌شوند و سپس با به پایان رساندن آنها امتیازات زیادی به شخصیت اصلی بازی تعلق می‌گیرد.
با وجود حالت detective mode بتمن می‌تواند دشمنان را از پشت دیوار ببیند، آیتم‌های مختلف را شناسایی کند و راه حلی درست را برای حل معماهای بازی پیدا کند. تنوع محیط‌های بازی باعث شده که تنوع گیم پلی را هم در بازی شاهد باشیم. در برخی مراحل باید خیلی آرام راه بروید، چرا که ممکن است سطحی که روی آن قرار دارید، بشکند، در برخی مراحل باید به صورت مخفی کاری عمل کنید تا بتوانید افراد بی‌گناه را نجات دهید و در اکثر مراحل هم می‌توانید از هر راهی که دوست داشتید، مأموریت‌ها را به پایان برسانید.
حالت take down دشمنان هیجان خوبی به بازی بخشیده و در قسمت‌های مخفی‌کاری، بسیار کارآمد هستند. به خصوص که در این شماره می‌توانید دو دشمن را به صورت هم‌زمان از بین ببرید. بتمن از جمله ابر قهرمان‌هایی است که قدرت ماوراءالطبیعه ندارد و به واسطه داشتن ابزار و امکانات پیشرفته توانسته بر دشمنانش غلبه کند. بتمن در این نسخه از بازی دارای انواع سلاح‌های جدید می‌باشد به عنوان مثال سلاحی که گلوله‌های الکتریکی پرتاب می‌کند یا ابزاری که به وسیله آن می‌توان سلاح دشمنان را از کار انداخت. دوربین بازی در این عنوان عملکرد بسیار خوبی دارد. دوربین همیشه در زاویه مناسبی قرار دارد و حالت آزاد آن باعث می‌شود که بازیکنان بتوانند آن را به جهت‌های مختلف حرکت دهند. موضع‌گیری خوب دوربین زمانی بیشتر جلب توجه می‌کند که بتمن ضربه نهایی را به آخرین دشمن می‌زند. در هر شرایط و هر جایی که باشید، دوربین دارای مشکل نمی‌شود. مثلا دوربین درون دیوار یا محیط‌هایی که برای بازی طراحی نشده‌اند، نمی‌رود. این موضوع در مورد دشمنان هم صدق می‌کند. نمی‌توان دشمنی را دید که درون در و دیوار گیر کند یا با باگ‌های مختلف به شکل‌های عجیب و غریب دربیاید. در واقع می‌توان گفت که بازی هیچ‌کدام از مشکلات رایج موتورهای بازی سازی را ندارد و بازیکنان با گیم پلی‌ای روان و نفس‌گیر مواجه هستند.

حداقل سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی فوق شامل موارد ذیل می باشد:


  • OS: Windows XP/Vista/7
  • Processor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz or AMD Athlon X2 4800+
  • Memory: 2GB RAM
  • Hard Disk Space: 17 GB free hard drive space
  • Video Card: ATI 3850HD 512 MB or NVIDIA GeForce 8800 GT 512MB
  • DirectX®: 9.0c
Additional Information
Version
1.0
Architecture
32 & 64-bit
Publisher
Rocksteady Studios, WB Games Montréal
File Size
14.77 GB
Category
Entertainment
Download Type
Paid