جهت دانلود محتوای این صفحه، برنامه پرند استور را نصب کنید

Bloons TD 6
Entertainment
4.8
Screenshots
یکی از مجموعه بازی‌های برج دفاعی بلوون‌‌ها یا Bloons TD که توسط Ninja Kiwi ساخته و تولید شده است. این بازی در ابتدا به عنوان یک بازی تحت مرورگر ارایه و با Adobe Flash ساخته شد و در اواسط سال 2007 منتشر گردید. بازی‌های بعدی این سری برای پشتیبانی از پلتفرم‌های مختلف گسترش یافتند. در بازی، بازیکنان سعی می‌کنند با قرار دادن برج‌ها یا آیتم‌های جاده‌ای در امتداد آن، مانع از رسیدن بلوون‌ها به پایان یک دوره مشخص شوند که می‌تواند به طرق مختلف، معمولاً با استفاده از قدرت میمون‌ها با انجماد و چسباندن بلون‌ها، زمان بیشتری را به برج‌های دیگر بدهند تا آنها را بیرون بیاورند.
Bloons TD 6 جدیدترین بازی از سری اصلی Bloons TD است. برخلاف همه بازی‌های قبلی، Bloons TD 6 نسخه مبتنی بر Flash در وب‌سایت Ninja Kiwi ندارد. در این نسخه همراه با گرافیک سه بعدی، سه نوع بلون جدید هر کدام دارای ویژگی‌های منحصر به فردی مانند مصونیت در برابر جادو و آتش، سلامتی اضافی، یا مصونیت در برابر کندی و ضربه زدن، و همچنین 2 برج جدید (Druid و Alchemist) و 7 برج جدید اضافه شده‌اند. برخی از نقشه‌ها حاوی موانعی هستند که دید برخی از برج‌ها را مسدود می کنند. برخی از موانع را می توان با پرداخت مبلغی در بازی برطرف کرد.
این نسخه دارای چندین حالت بازی جدید از جمله Double HP MOABs، Half Cash و C.H.I.M.P.S است. اگر بازیکن تمام حالت‌های بازی را روی یک نقشه کامل کند، یک نوار سیاه در اطراف نقشه در صفحه انتخاب نقشه نشان داده می‌شود. با این حال، اگر بازیکن در طول C.H.I.M.P.S از منوی اصلی خارج شود، بازی در عوض در مدل مرز طلایی اجرا خواهد شد.

حداقل سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی فوق شامل موارد ذیل می باشد:
  • Requires a 64-bit processor and operating system.
  • OS: Windows 10 (64bit)
  • Processor: 1.5Ghz or better (x86-64)
  • Memory: 4096 MB RAM.
  • Graphics: OpenGL 2.0 compatible, ATI, Nvidia or Intel HD. Storage: 2048 MB available space.
  • Storage: 2048 MB available space.
  • Sound Card: Windows compatible sound card.
Additional Information
Version
42.2
Architecture
64-bit
Publisher
Ninja Kiwi
File Size
1.26 GB
Category
Entertainment
Download Type
Paid