جهت دانلود محتوای این صفحه، برنامه پرند استور را نصب کنید

Bugsnax
Entertainment
4.9
Screenshots
یک بازی ویدئویی ماجراجویی که توسط استودیوی بازی سازی مستقل Young Horses ساخته شده است. در بازی، بازیکنان یک جزیره مرموز را کشف و سعی می‌کنند موجودات نیمه حشره-نیمه اسنک را پیدا کنند و آنها را شکار کنند. بازی در ژوئن 2020 در جریان رویداد پخش زنده پلی استیشن 5 سونی رونمایی شد. گروه موسیقی مستقل بریتانیایی Kero Kero Bonito آهنگ تم بازی را اجرا کردند که در تریلر اعلامی نمایش داده شد. این بازی در نوامبر 2020 برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 و همچنین مایکروسافت ویندوز و macOS منتشر گردید.
گیم پلی اصلی حول محور یافتن و گرفتن گونه‌های مختلف Bugsnax، موجودات نیمه باگ-نیمه خوراکی که در جزیره ساکن هستند، می‌چرخد. این بازی با 100 گونه Bugsnak در دسترس برای ضبط راه اندازی شد، که هر یک از آنها را می توان در یکی از هشت زیست بوم در زمان‌های مختلف روز یافت. بازیکن مجهز به "SnaxScope" است که می‌تواند برای اسکن هر Bugsnak استفاده شود، که الگوهای حرکتی، سلیقه‌ها و سرنخ‌هایی را در مورد نحوه گرفتن آن نشان می‌دهد. بازیکن همچنین می‌تواند چندین ابزار را برای کمک به گرفتن Bugsnax به دست آورد، از جمله یک تیرکمان بچه گانه که می‌تواند سس‌های مختلف مانند سس کچاپ و شکلات را برای فریب Bugsnax شلیک کند و سیم تریپ که می‌تواند برای بیهوش کردن Bugsnax استفاده شود. برخی از Bugsnax به تکنیک‌های پیشرفته‌تری مانند استفاده از چندین ابزار در ترکیب یا طعمه زدن یک Bugsnak برای حمله به دیگری برای گرفتن آنها نیاز دارند.
شهر اسنکسبورگ به عنوان مرکز بازی عمل می‌کند که از آنجا می‌توان به تمام مناطق دیگر دسترسی داشت. در طول داستان، بازیکن با چندین گرامپوس، ساکنان اسنکسبورگ که خود را در سراسر جزیره پراکنده کرده‌اند، مواجه می‌شود. بازیکن باید هر یک از گرامپوس‌ها را متقاعد کند که برای پیشبرد داستان به اسنکسبورگ بازگردند. یک دستگاه "Snaktivator" که در طول بازی باز می‌شود به بازیکن اجازه می‌دهد تا ظاهر هر گرامپوس را سفارشی کند.

حداقل سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی فوق شامل موارد ذیل می باشد:
  • Requires a 64-bit processor and operating system.
  • Processor: Intel Quad Core 2.6 Ghz or equivalent.
  • Memory: 6 GB RAM.
  • Graphics: 2GB DirectX 11 Video Card (Intel UHD 620, NVIDIA GT 920M)
  • OS: Windows 7, 64-bit
Additional Information
Version
2.0.65949
Architecture
64-bit
Publisher
Young Horses, Fangamer
File Size
3.9 GB
Category
Entertainment
Download Type
Free