جهت دانلود محتوای این صفحه، برنامه پرند استور را نصب کنید

Crash Bandicoot 4
Entertainment
4.2
Screenshots
یک بازی ویدئویی در سبک سکوبازی که در آن بازیکن در درجه اول شخصیت اصلی کراش یا خواهرش کوکو را کنترل می‌کند، که وظیفه دارند جهان چندگانه را از تسلط Doctors Neo Cortex و Nefarious Tropy نجات دهند. سطوح بازی در امتداد یک نقشه خطی که به ده "بعد" تقسیم شده انجام می‌شود و هر کدام موضوع خاص خود را دارند. از این نقشه، بازیکن می‌تواند در هر زمانی بین کنترل کراش یا کوکو جابجا شود. بازی را می‌توان در دو سبک مختلف بازی کرد که قبل از شروع بازی جدید و یا در منوی گزینه‌ها قابل انتخاب است. سبک بازی پیش‌فرض «مدرن» است که در آن بازیکن همیشه با مرگ شخصیت بازیکن به آخرین بازرسی باز می‌گردد. در سبک بازی دیگر، "Retro"، تعداد محدودی از زندگی به بازیکن داده می‌شود که تعداد بیشتری از آنها را می‌توان در سطوح جمع‌آوری کرد. اگر آخرین زندگی بازیکن از بین برود، سطح از ابتدا مجدد راه‌اندازی می‌‌شود. نه دشواری بازی و نه پیشرفت پاداش تحت تأثیر سبک‌های مختلف بازی قرار نمی گیرد.
گیم‌پلی بازی از منظر سوم شخص انجام می‌شود، با برخی از بخش‌هایی که شامل شخصیت بازیکن می‌شود که به سمت دوربین می‌دود یا به صورت اسکرول جانبی حرکت می‌کند. مانورهای اصلی کراش و کوکو شامل پریدن و پرش دوبل، حمله چرخشی، خزیدن، سر خوردن و کوبیدن روی زمین است. آنها همچنین می‌توانند آسیاب، آویزان کردن و پریدن از روی ریل و همچنین در امتداد دیوارهای تعیین شده حرکت کنند. طیف گسترده‌ای از جعبه‌ها در سراسر سطوح پراکنده هستند که عملکردهای مختلفی را انجام می‌دهند. جعبه‌ها به طور کلی حاوی میوه Wumpa هستند، که اگر 100 عدد در سبک بازی Retro جمع‌آوری شود، عمر بیشتری به شما می‌دهد. جعبه‌های دیگر حاوی ماسک Aku Aku هستند که شخصیت بازیکن را از تماس با یک دشمن یا خطر محافظت می‌کند. جمع‌آوری سه ماسک متوالی Aku Aku به شخصیت بازیکن شکست‌ناپذیری موقتی از همه خطرات می‌دهد به جز افتادن به چاله‌های بی انتها که از آنها در امان نخواهید بود. در حالی که شخصیت بازیکن شکست ناپذیر است، می تواند به طور خودکار دشمنان را بکشد و جعبه‌ها را در شعاع خاصی بشکند. در هر سطح یک منطقه "پاداش" وجود دارد که از طریق یک پلتفرم با علامت سوال زرد قابل دسترسی است. هر قسمت Bonus از یک دنباله پازل اسکرول جانبی کوتاه تشکیل شده که در آن بازیکن باید تمام جعبه‌های داخل منطقه را بشکند.
یکی از ویژگی‌های جدید این سری، ماسک‌های کوانتومی است، چهار ماسک جادویی که در طول بازی پراکنده هستند و به کراش و کوکو قدرت‌های ویژه‌ای برای عبور از موانع در طول بخش‌های خاص می‌دهند. برخلاف آکو آکو، ماسک‌های کوانتومی در جعبه‌ها یافت نمی‌شوند، بلکه در مناطقی که می‌توان از قدرت آنها استفاده کرد، عملی می‌شوند و به لباسی تبدیل می‌شوند که کراش و کوکو می‌پوشند.

حداقل سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی فوق شامل موارد ذیل می باشد:


  • OS: Windows 7
  • Processor: Intel Core i5-750 @ 2.67GHz | AMD Phenom II X4 965 @ 3.4GHz
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB | AMD Radeon HD 7850 2GB
  • DirectX: Version 9.0c
  • Storage: 30 GB available space
  • Sound Card: DirectX 9.0c Compatible
Additional Information
Version
2020.10
Architecture
32 & 64-bit
Publisher
Activision
File Size
22.91 GB
Category
Entertainment
Download Type
Paid