جهت دانلود محتوای این صفحه، برنامه پرند استور را نصب کنید

Deep Rock Galactic
Entertainment
4.7
Screenshots
یک بازی ویدئویی تیراندازی اول شخص که توسط استودیوی دانمارکی Ghost Ship Games توسعه یافته و توسط Coffee Stain Publishing منتشر شده است. Deep Rock Galactic در 13 مه 2020 برای مایکروسافت ویندوز و ایکس باکس وان پس از گذراندن دو سال در دسترسی اولیه به طور کامل منتشر شد.
بازی یک محیط تیراندازی اول شخص 1-4 نفره است که در آن بازیکنان در حین کاوش در سیستم‌ غارهای تولید شده به روش تخریب پذیر کار می‌کنند. تمرکز بازی بر روی مبارزات PvE است، به این معنی که کشتن سایر بازیکنان فایده‌ای ندارد.
بازی در زیر زمین در Hoxxes IV، یک سیاره خطرناک پر از مواد معدنی، بیوم‌ها و اشکالات اتفاق می‌افتد. مأموریت‌ها در غارها و تونل‌های بزرگ، با نسل‌های مختلف زمین انجام می‌شوند. بازیکنان در تلاش برای تکمیل اهداف ماموریت و جمع‌آوری مواد برای کاردستی با بیگانگان حشره مانند مبارزه می‌کنند.
بازیکنان نقش یکی از چهار کوتوله فضایی را بر عهده می‌گیرند که به ماموریت‌های مختلفی اختصاص داده شده‌اند، هر یک شامل اهدافی مانند استخراج مواد معدنی خاص، سرقت تخم‌های بیگانه، از بین بردن اهداف یا بازیابی تجهیزات از دست رفته است. اینها معمولاً هدف اصلی هستند که برای تکمیل مأموریت لازم است. همچنین می‌توان یک هدف ثانویه (معمولا جمع آوری مواد یا آیتم‌های دیگر) را برای دریافت اعتبار اضافی (که برای بهبود سلاح‌های بازیکن و توانایی‌های کلاس‌ها استفاده می‌شود) و امتیازات تجربه (که باعث افزایش سطح بازیکن می‌شود) را تکمیل کرد.

حداقل سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی فوق شامل موارد ذیل می باشد:
  • OS: Windows 7+.
  • Processor: Intel Pentium.
  • Memory: 2 GB RAM.
  • Graphics: Nvidia 450 GTS / Radeon HD 5750 or better.
  • Storage: 500 MB available space.
  • Additional Notes: OpenGL 3.2+
Additional Information
Version
1.37.79197
Architecture
64-bit
Publisher
Coffee Stain Publishing
File Size
2.39 GB
Category
Entertainment
Download Type
Free