جهت دانلود محتوای این صفحه، برنامه پرند استور را نصب کنید

eFootball PES 2021
Entertainment
4
Screenshots
eFootball که قبلا به عنوان Pro Evolution Soccer (PES) در سطح بین‌المللی شناخته می‌شد، مجموعه‌ای از بازی‌های ویدئویی شبیه‌سازی فوتبال است که توسط Konami از سال ۱۹۹۵ توسعه و منتشر شده است. این سری که به عنوان یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های ویدیویی فهرست شده رقیبی جدی برای FIFA EA Sports بوده و توسط گاردین این دو به عنوان "بزرگترین رقابت" در تاریخ بازی‌های ویدیویی ورزشی توصیف شده است. محیط بازی یک بازی معمولی از فوتبال انجمنی را شبیه‌سازی می‌کند که بازیکن کنترل کل تیم یا یک بازیکن منتخب را در اختیار دارد. اهداف با قوانین انجمن فوتبال منطبق است. حالت‌های مختلف بازی در این سری ارائه شده که امکان تنوع گیم‌‌پلی از جمله حالت‌های Kick Off، Online و Offline را فراهم می‌کند. علاوه بر این حالت‌ها، یک ویرایش وجود دارد که در آن بازیکن می‌تواند تیم‌های خود را ایجاد کند.
حالت Master League به کاربر کنترل تیم انتخابی را می‌دهد. در اصل، بازیکنان همه بازیکنان تخیلی عمومی بودند، اما در نسخه جدید به کاربر این امکان را می‌دهد که تنظیمات را تغییر داده و بازی با بازیکنان پیش‌فرض را انتخاب کند.
علاوه بر آن در نسخه جدید منحنی‌های رشد و نزول بازیکنان اضافه شده که در آن آمار بازیکن بسته به تمرین و سن ممکن است بهبود یا کاهش یابد. این امر عمق جدیدی به خرید بازیکنان اضافه می‌کند و به یک جوان تازه نفس که توانایی‌هایش به طرز چشمگیری افزایش می‌یابد ارزش افزوده می‌افزاید و اگر بازیکنی کهنه‌کار ماهر اما رو به افول را بخرید، معامله‌ای ایجاد می‌کند.

حداقل سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی فوق شامل موارد ذیل می باشد:


  • OS: Windows 10 - 64bit
  • Processor: Intel Core i7-3770 / AMD FX 8350
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GTX 760 / AMD Radeon R9 270X
  • DirectX: Version 11
  • Storage: 40 GB available space
  • Sound Card: DirectX 9.0c Compatible
Additional Information
Version
1.1
Architecture
64-bit
Publisher
Konami Digital Entertainment
File Size
32.23 GB
Category
Entertainment
Download Type
Paid