جهت دانلود محتوای این صفحه، برنامه پرند استور را نصب کنید

F1 2020
Entertainment
4.3
Screenshots
بازی ویدیویی رسمی مسابقات قهرمانی فرمول 1 و فرمول که توسط Codemasters ساخته و توسط Electronic Arts منتشر شده است. فرمول وان نسخه ۲۰۲۰ یک ویژگی مدیریت تیم معروف به "My Team" را معرفی می‌کند که به بازیکن اجازه می‌دهد تیم یازدهم را ایجاد و اداره کند. بازیکن در ابتدا باید یک تامین کننده موتور را انتخاب کند، راننده دوم را استخدام کند، طرحی را طراحی کند و حامیان مالی را امضا کند. همانطور که حالت شغلی پیشرفت می‌کند، آنها می‌توانند امکانات را در دفتر مرکزی تیم خود ارتقا دهند و کارکنانی را برای ادامه توسعه استخدام کنند. اینها مکمل درخت توسعه مورد استفاده برای ارتقای خودرو است. در حالت حرفه‌ای، بازیکنان این انتخاب را دارند که یک نیم فصل یا یک فصل کامل فرمول 2 را انجام دهند یا فقط سه مسابقه مانند F1 2019 انجام دهند، که به عنوان سری F2 Feeder شناخته می‌شود، اگرچه دیگر خط داستانی رقابتی و هیچ راننده خیالی غیر از آنچه توسط بازیکن ایجاد شده وجود ندارد. بازیکنان می‌توانند سه طول فصل مختلف ۱۰، ۱۶ یا ۲۲ مسابقه را انتخاب کنند. آنها همچنین قادر به ایجاد یک تقویم سفارشی در صورت انتخاب طول فصل کوتاهتر هستند.
برای اولین بار در سری بازی‌های F1، گزینه استفاده از آینه دید عقب مجازی اضافه شده است. اگر بازیکن از نمای دوربین کابین خلبان استفاده می‌کند، می‌تواند این گزینه را داشته باشد که از آن آینه برای دیدن آنچه که پشت سر او می‌گذرد مانند یک ماشین جاده‌ای استفاده کند. در F1 2020، هوش مصنوعی بیشتر مستعد اشتباه کردن است تا به بازیکنان "تجربه بسیار واقعی تر" بدهد.
در این بازی 16 خودروی کلاسیک برای استفاده در دسترس هستند که قدیمی‌ترین آنها مک لارن MP4/4 1988 و جدیدترین آنها مک‌لارن MP4-25، فراری F10 و ردبول RB6 2010 است.

حداقل سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی فوق شامل موارد ذیل می باشد:


  • OS: 64 bit Windows 10
  • Processor: Intel Core i5 9600K / AMD Ryzen 5 2600X
  • Memory: 16 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GTX 1660 Ti / AMD RX 590 (DirectX12 Graphics Card)
  • Storage: 80 GB available space
  • Sound Card: DirectX Compatible
Additional Information
Version
1.18
Architecture
64-bit
Publisher
Electronic Arts
File Size
27.94 GB
Category
Entertainment
Download Type
Paid