جهت دانلود محتوای این صفحه، برنامه پرند استور را نصب کنید

FAR Lone Sails
Entertainment
4.4
Screenshots
یک بازی ویدئویی ماجراجویی اکتشافی است که توسط شرکت توسعه سوئیسی Okomotive ساخته شده است. این بازی در 17 می 2018 بر روی مایکروسافت ویندوز و macOS منتشر شد .دنباله‌ای جدید این بازی به نام FAR Lone Sails در مارس 2022 منتشر شده است.
بازیکن، راننده یک وسیله نقلیه بزرگ را کنترل می‌کند که در یک محیط پس از آخرالزمان حرکت می‌کند. وسیله نقلیه بازی ترکیبی بین یک وسیله نقلیه زمینی و دریایی است که چندین بار تغییر کرده است. این بازی از منظر اسکرول جانبی انجام می‌شود و فضای داخلی خودرو به صورت مقطعی دیده می‌شود. برای کنترل وسیله نقلیه، بازیکن باید در داخل آن حرکت کند، ایستگاه‌های عملیاتی و فشار دادن دکمه‌ها برای انجام عملکردهای مختلفی که وسیله نقلیه را در حرکت نگه می‌دارد، مانند درگیر کردن موتور یا پر کردن دیگ بخار با منابع سوختی که در طول سفر بازیکن یافت می‌شود. قسمت‌های مختلف وسیله نقلیه می‌توانند آسیب ببینند و بازیکن را ملزم به توقف و خاموش کردن آتش و تعمیر سیستم‌های آسیب دیده می‌کند. آنها همچنین ملزم به حل پازل‌های موجود در جهان هستند تا به وسیله نقلیه اجازه عبور داده شود و ارتقاهایی برای آن جمع آوری کنند. بازی هیچ دشمنی ندارد، اگرچه شخصیت بازیکن می‌تواند به دلیل خطرات محیطی بمیرد و در آخرین بازرسی مجدداً شروع می‌شود.
در حالی که بازی با یک صحنه دفن شروع می‌شود، بقیه داستان، پس زمینه بازی عمدا مبهم است. توسعه دهندگان قصد دارند کنجکاوی بازیکن را تشویق کنند تا به کاوش بپردازند. مناظر سپری شده در طول بازی ویرانه‌های یک تمدن پیشرفته و جهانی را نشان می‌دهد که در آن اقیانوس‌ها خشک شده‌اند و کشتی‌های عظیمی را روی تخت‌های خشک و دوره‌های بسیار خطرناک رها کرده‌اند.

حداقل سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی فوق شامل موارد ذیل می باشد:
  • OS: Windows 7+ (64-bit OS required).
  • Processor: Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.4 GHz, AMD FX 8120 @ 3.1 GHz.
  • Memory: 4 GB RAM.
  • Graphics: NVIDIA GTX 460 / 650m, AMD Radeon HD6570.
  • DirectX: Version 11.
  • Storage: 3 GB available space.
  • Additional Notes: Not recommended for Intel HD Graphics cards.
Additional Information
Version
1.3
Architecture
64-bit
Publisher
Mixtvision Games
File Size
942.48 MB
Category
Entertainment
Download Type
Free