جهت دانلود محتوای این صفحه، برنامه پرند استور را نصب کنید

Half-Life 2 The Orange Box
Entertainment
4.9
Screenshots
جعبه نارنجی مجموعه‌ای از بازی‌های ویدئویی شامل پنج بازی است که توسط Valve توسعه داده شده و اولین بار برای مایکروسافت ویندوز و ایکس باکس 360 در اکتبر 2007 منتشر شد.
Half-Life 2 یک بازی علمی تخیلی شوتر اول شخص و دنباله Half-Life است. این بازی در حالی که از نظر سبک مشابه نسخه اصلی است، مفاهیم جدیدی مانند پازل های مبتنی بر فیزیک و بخش‌های وسایل نقلیه را به مجموعه معرفی می‌کند. بازی در شهر خیالی 17 و مناطق اطراف آن اتفاق می‌افتد و بازیکن نقش دانشمند گوردون فریمن را بر عهده می‌گیرد. فریمن وارد یک محیط دیستوپیایی می‌شود که در آن عواقب وقایع Half-Life به طور کامل بر جامعه بشری تحمیل شده است و او برای زنده ماندن مجبور می‌شود با شانس‌های نامطلوب فزاینده مبارزه کند. در مبارزات او، آشنایان مختلفی از جمله همکاران سابق بلک مسا، شهروندان مظلوم شهر 17 و ورتیگانت‌ها به او ملحق می‌شوند که بعدها ثابت می‌شود که همه آنها متحدان ارزشمندی هستند.
این بازی مورد تحسین منتقدان زیادی قرار گرفته است، از جمله 35 جایزه بهترین بازی سال، زمانی که در ابتدا در سال 2004 برای ویندوز منتشر شد و تا 3 دسامبر 2008، بیش از 6.5 میلیون نسخه از Half-Life 2 در خرده فروشی فروخته شده است.

حداقل سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی فوق شامل موارد ذیل می باشد:
  • CPU SPEED: 1.7 GHz.
  • RAM: 512 MB.
  • VIDEO CARD: DirectX 8.1 level Graphics Card.
  • TOTAL VIDEO RAM: 64 MB.
  • 3D: Yes.
  • PIXEL SHADER: 2.0.
Additional Information
Version
1.0
Architecture
32 & 64-bit
Publisher
Valve
File Size
10.65 GB
Category
Entertainment
Download Type
Paid