جهت دانلود محتوای این صفحه، برنامه پرند استور را نصب کنید

LEGO Builder's Journey
Entertainment
4.3
Screenshots
یک بازی معمایی لوگو که توسط Light Brick Studio ساخته و توسط The Lego Group منتشر شده است. هنگامی که Lego Builder's Journey برای اولین بار در 19 دسامبر 2019 منتشر شد، بازی متعاقباً برای نینتندو سوییچ و مایکروسافت ویندوز نیز ارایه شد و این نسخه‌ها هر دو در 22 ژوئن 2021 در دسترس قرار گرفتند.
هر یک از دیوراماهایی که Lego Builder's Journey را تشکیل می‌دهند بر اساس یک هدف واحد شکل گرفته‌اند. در یک طرف هر سطح یک پشته از قطعات وجود دارد که نشان دهنده یک کودک است، که باید از دنیای کوچک روبروی خود عبور کند تا با والدین خود در طرف دیگر متحد شود. با این حال، هیچ راه حل تجویزی برای هر معما وجود ندارد. در سبک واقعی لگو، تا زمانی که بتوانید هدف خود را کامل کنید، می‌توانید از تعداد انگشت شماری از بلوک‌های ارائه شده به هر شکلی که مناسب می‌دانید استفاده کنید. ایجاد یک مسیر از A به B اغلب یک فرآیند تکراری است، اما فرآیندی بدون حالت شکست یا پاسخ اشتباه است. تا زمانی که کاری را که شما می‌خواهید انجام می‌دهد، نیازی نیست راه حل شما ظریف یا کارآمد باشد. اگر قطعات با هم هماهنگ شوند، راهی به جلو وجود خواهد داشت.
کنترل‌های ساده به شما امکان می‌دهند بلوک‌ها را در جای خود محکم کنید. انبوهی از آجرها وقتی آنها را شانه می‌زنید و دقیقاً به دنبال آجر مناسب می‌گردید، به صدا در می‌آیند و همانطور که آنها را در جای خود می‌چرخانید، یکپارچه در موقعیت‌های مختلف حرکت می‌کنند. این یک تجربه لمسی شگفت‌انگیز است، به خصوص وقتی سطح جزئیات ارائه شده در هر دیوراما را در نظر بگیرید، که همه آنها کاملاً از قطعاتی هستند که ممکن است در مجموعه‌ای که از قفسه فروشگاه اسباب‌بازی انتخاب کرده‌اید پیدا کنید. شخصیت‌ها با پرش از بلوک به بلوک دیگر حرکت می‌کنند، همانطور که ممکن است به دست یک شخص واقعی باشد، با توجه به هر آجر، سایه و پرتوی از نور، واقع‌گرایی را بیشتر می‌کند.

حداقل سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی فوق شامل موارد ذیل می باشد:
  • OS: Windows 10 x64.
  • Processor: Intel Core i3-3470 / AMD FX-8350 or equivalent.
  • Memory: 8 GB RAM.
  • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 960 / Radeon R7 260X.
  • DirectX: Version 11.
  • Storage: 5 GB available space.
  • Additional Notes: PCs with lower than minimum specs can run the game on "Classic" mode via launch options.
Additional Information
Version
3.0.1
Architecture
64-bit
Publisher
The Lego Group
File Size
1.15 GB
Category
Entertainment
Download Type
Free