جهت دانلود محتوای این صفحه، برنامه پرند استور را نصب کنید

Max Payne 3
Entertainment
4.8
Screenshots
توجه: نصب این بازی برای افراد زیر ۱۸ سال توصیه نمی‌شود.
یک بازی ویدئویی در سبک تیراندازی سوم شخص از مجموعه بازی‌های مکس پین که توسط استودیوهای Rockstar ساخته و توسط شرکت Rockstar Games منتشر شده ‌است. داستان بازی درباره کارآگاهی بازنشته ‌است که در دنیایی آشفته و مملو از فساد و خشونت شدید زندگی می‌کند. زمان بازی ۹ سال بعد از داستان مکس پین ۲ در سائوپائولو برزیل اتفاق می‌افتد. در این بازی یکی از دوستانتان به شما پیشنهاد کار می‌دهد و به عنوان یک محافظ برای یک خانواده ثروتمند برزیلی کار می‌کنید. ولی با اسیر شدن یکی از اعضای خانواده، مکس پین مجبور می‌شود به جستجوی او برود. از آن پس اتفاقات جالبی برایتان در بازی پیش می‌آید.
به گفته سام هاوسر، رئیس Rockstar، قصد آنها این بود که فصل جدیدی از زندگی مکس پین را با این بازی شروع کنند. "این مکس است که قبلا او را ندیده بودیم، چند سال بزرگ‌تر، خسته‌تر و بدبین‌تر از همیشه" در بیانیه مطبوعاتی آمده است که از آخرین بازی، مکس نیویورک سیتی را پشت سر گذاشته و "از بد به بدتر حرکت کرده است." بیانیه مطبوعاتی ادامه می‌دهد که مکس در این شهر جدید دوبار عبور کرده است و در جستجوی حقیقت و راهی برای خروج است. بازی در سائوپائولوی برزیل، چندین سال پس از وقایع پایان بازی دوم می‌گذرد. مکس پین اکنون در حفاظت اجرایی از رودریگو برانکو ثروتمند و خانواده‌اش کار می‌کند، به این امید که بتواند از خاطرات گذشته آشفته‌اش فرار کند. وقتی یک باند خیابانی، فابیانا، همسر رودریگو را می‌دزدد، مکس درگیر توطئه‌ای از جناح‌های متخاصم و پنهانی می‌شود که تمام جنبه‌های جامعه سائوپائولو را در شبکه‌ای مرگبار درگیر می‌کند.
یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های بازی استفاده آن از موتور بازی پیشرفته راک‌استار است که همچنین در بازی اتومبیل ‌دزدی بزرگ ۴ نیز استفاده شده ‌است. از دیگر امکانات بازی می‌توان به گذشت چرخه شبانه‌روزی و قابلیت «Bullet Time» اشاره کرد. شخصیت اول بازی می‌تواند در حالت دفاع و پناه گرفتن وارد شود. توانایی حمل اسلحه مکس در این بازی همانند نسخه‌های پیشین نمی‌باشد و او قادر به استفاده بیش از سه سلاح گرم و دو سلاح سرد نیست.

حداقل سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی فوق شامل موارد ذیل می باشد:


  • OS: Windows 7 64-Bit Service Pack 1
  • Processor: Intel Dual Core 2.4 GHZ - i7 3930K 6 Core x 3.06 GHZ / AMD Dual Core 2.6 GHZ - FX-8150 8 Core x 3.6 GHZ
  • Memory: 2GB - 16GB RAM
  • Hard Drive: 35GB of free HDD Space
  • Graphics: NVIDIA® 8600 GT 512MB VRAM – NVIDIA® GeForce® GTX 680 2GB VRAM / Radeon HD 3400 512MB VRAM - Radeon HD 7970 3GB VRAM
  • Sound Card: 100% Direct X 9.0 compatible – Direct X 9.0 compatible supporting Dolby Digital Live
Additional Information
Version
1.0.0.216
Architecture
64-bit
Publisher
Rockstar Games
File Size
29.92 GB
Category
Entertainment
Download Type
Paid