جهت دانلود محتوای این صفحه، برنامه پرند استور را نصب کنید

Megaquarium
Entertainment
4.4
Screenshots
یک بازی مدیریت پارک آکواریوم که توسط Big Pharma توسعه و در سپتامبر ۲۰۱۸ توسط Twice Circled برای سیستم عامل ویندوز عرضه شده است. Megaquarium یک بازی سرهم بندی فوق العاده است. با گسترش پلان زمین، مخازن جدید، نصب پمپ‌ها و فیلترها، تغییر دما و به طور کلی سعی در راضی نگه داشتن ماهی‌ها و بازدیدکنندگان، ساعت‌ها سرگرم می‌شوید.
شما با تعداد محدودی از ماهی‌ها برای نمایش شروع می‌کنید، اما در کوتاه‌ مدت درباره نحوه مراقبت از انواع عظیمی از خرچنگ‌ها، مارماهی‌ها، کوسه‌ها، لاک‌پشت‌های دریایی و هر چیز دیگری که ممکن است در مرکز زندگی دریایی محلی خود ببینید، تحقیق خواهید کرد. هر موجودی فهرستی از ملزومات خود را برای زندگی شاد در آکواریوم شما دارد. گیاهان، سنگ‌ها و سرپناه اغلب برای شاد نگه داشتن دوستان آبی شما مورد نیاز هستند و می‌توانند به شکل تزئینی تهیه شوند. همه موجودات را نمی‌توان به سادگی در یک مخزن طراحی شده قرار داد. برخی از ماهی‌ها دوست دارند در گروه‌های بزرگ پاپ بزنند، برخی دوست ندارند برای غذا رقابت کنند و برخی از موجودات بزرگ‌تر با خوشحالی جفت‌های تانک کوچک‌تر خود را می‌خورند.
بازیکن باید یک مدیر ماهر و باهوش باشد که وظیفه یک چالش جدید را بر عهده بگیرد، کارکنانی را برای غذا دادن به ماهی ها استخدام کنند و کالبد شکافی ماهی‌های زیادی را انجام دهد.

حداقل سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی فوق شامل موارد ذیل می باشد:
  • OS: Windows 7 64 bit.
  • Processor: Intel Core i5-4690 or AMD Ryzen 7 2700U.
  • Memory: 8 GB RAM.
  • Graphics: GeForce GTX 560 or AMD Radeon HD 7770.
  • Storage: 1 GB available space.
Additional Information
Version
4.2.3
Architecture
64-bit
Publisher
Twice Circled Auroch Digital
File Size
314.15 MB
Category
Entertainment
Download Type
Paid