جهت دانلود محتوای این صفحه، برنامه پرند استور را نصب کنید

Minecraft - Story Mode
Entertainment
4
Screenshots
یک بازی ویدیویی ماجراجویی گرافیکی اپیزودی با نقطه و کلیک که توسط Telltale Games بر اساس بازی ویدئویی Minecraft استودیو Mojang sandbox توسعه و منتشر شده است. این بازی از همان قالب اپیزودیک مانند سایر عناوین Telltale Games مانند The Walking Dead، The Wolf Among Us، Tales from the Borderlands و Game of Thrones پیروی می‌کند. داستان حول محور شخصیتی به نام جسی می‌چرخد که توسط بازیکن ساخته شده است، که در اصل یک انسان است، که بعداً به همراه دوستان خود تبدیل به یک قهرمان می‌شود. در طول چهار قسمت اول، جسی و دوستانشان تلاش می‌کنند تا یک گروه قدیمی از قهرمانان معروف به Order of the Stone را دوباره جمع کنند تا جهان را از طوفان مخرب ویتر نجات دهند. بقیه فصل اول جسی و دوستانشان را دنبال می‌کند که اکنون به عنوان جدید Order of the Stone، پس از کشف یک مصنوع قدرتمند، در یک ماجراجویی جدید قرار می‌گیرند. در فصل دوم، جسی با Admin قدرتمند روبرو می‌شود.
بازیکن می تواند Jesse را سفارشی کند، از جمله انتخاب جنسیت و رنگ پوست. جسی توسط Patton Oswalt در صورت مرد و توسط Catherine Taber در صورت زن صداگذاری می شود.
بازیکن می تواند Jesse از لحاظ انتخاب جنسیت و رنگ پوست سفارشی کند. جسی توسط Patton Oswalt در صورت مرد و توسط Catherine Taber در صورت زن صداگذاری می‌شود.

حداقل سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی فوق شامل موارد ذیل می باشد:


  • OS: Windows 10 (November 2019 Update or higher), 8 or 7 (64-bit with the latest updates; some functionality not supported on Windows 7 and 8)
  • Processor: Core i5 2.8GHz or equivalent
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 or AMD Radeon HD 7870 or equivalent DX11 GPU
  • DirectX: Version 11
  • Storage: 6 GB available space
Additional Information
Version
4.22.3
Architecture
64-bit
Publisher
Telltale Games
File Size
5.68 GB
Category
Entertainment
Download Type
Paid