جهت دانلود محتوای این صفحه، برنامه پرند استور را نصب کنید

Need for Speed - Rivals
Entertainment
4.5
Screenshots
یک بازی ویدئویی مسابقه‌ای که در سال ۲۰۱۳ با همکاری Ghost Games و Criterion Games ساخته شد و توسط Electronic Arts منتشر شد. این بیستمین قسمت از سری Need for Speed و اولین عنوان برای Ghost Games است که به عنوان توسعه‌دهنده اصلی این سری برای تمام قسمت‌های بعدی غیر موبایلی تا سال 2020 شناخته می‌شود. Need for Speed Rivals یک بازی مسابقه‌ای است و دارای گیم‌پلی شبیه به عناوین‌های قبلی Need for Speed، مانند Criterion's Need for Speed، Most Wanted و Hot Pursuit است. بازیکنان نقش یک مسابقه‌دهنده یا پلیس را بر عهده می‌گیرند و هر طرف قانون سبک بازی خود را ارائه می‌کند. بازی در یک مکان تخیلی معروف به شهرستان Redview اتفاق می‌افتد. محیط جهان باز دارای تنظیماتی مشابه Most Wanted است، با چندین پرش، تله سرعت و ماشین‌های قابل باز شدن و همچنین میانبرهایی که روی نقشه نشان داده نمی‌شوند.
Rivals دارای یک سیستم پیشرفت شغلی برای پلیس و مسابقه است. پیشرفت با استفاده از Speed lists برای Racer و Assignments for Cop انجام می‌شود که مجموعه‌ای از اهداف هستند که شامل رانندگی خطرناک، مانورها و رتبه‌بندی مسابقه می‌شوند. پس از تکمیل هر مجموعه از اهداف، بازیکن سطح جدید می‌یابد و محتوای جدید را باز می‌کند و مجموعه دیگری از اهداف برای انتخاب به او ارائه می‌شود.
Rivals دارای یک سیستم اجتماعی جدید به نام All Drive است که به بازیکنان اجازه می‌دهد از بازی به تنهایی به بازی با دوستان خود تبدیل شوند، که به عنوان "از بین بردن مرز بین تک نفره و چند نفره" توصیف می‌شود. این به بازیکنان اجازه می‌دهد تا در گیم‌پلی Co-op و همچنین بازی در برابر یکدیگر شرکت کنند. این بازی همچنین دارای یک سیستم آب و هوای پویا است که باعث می‌شود جهان احساس زنده بودن را به معنایی بسیار بزرگتر از هر بازی دیگر Need for Speed داشته باشد.

حداقل سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی فوق شامل موارد ذیل می باشد:


  • OS: Windows 7 (Service Pack 2)
  • Processor: Intel Quad-Core CPU or AMD Six Core CPU
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: AMD Radeon 7870 3GB or higher performance; NVIDIA GeForce GT660 3GB or higher performance
  • Storage: 30 GB available space
  • Sound Card: DirectX 11 compatible
Additional Information
Version
1.4
Architecture
64-bit
Publisher
Electronic Arts
File Size
8.76 GB
Category
Entertainment
Download Type
Paid