جهت دانلود محتوای این صفحه، برنامه پرند استور را نصب کنید

Need for Speed - The Run
Entertainment
4.5
Screenshots
یک بازی ویدئویی مسابقه‌ای محصول سال ۲۰۱۱ و هجدهمین عنوان از سری Need for Speed است که توسط Electronic Arts منتشر شده است. این بازی بر روی مسابقات نقطه به نقطه شامل سبقت گرفتن از حریفان، شکست دادن رقبا، حملات زمانی و فرار از تلاش پلیس و اعضای باند جنایتکار برای متوقف کردن آنها تمرکز دارد. بر خلاف آثار قبلی در این سری، The Run دارای مجموعه گسترده‌ای از مسابقات است که در مکان‌های واقعی از جمله شهرهای نیویورک، شیکاگو، لاس وگاس و سانفرانسیسکو تنظیم شده‌اند و دارای طیف گسترده‌ای از ماشین‌های واقعی برای رانندگی است. در حالت حرفه‌ای بازی، بازیکنان نقش یک مسابقه‌دهنده خیابانی را به عهده می‌گیرند که در یک مسابقه بزرگ از سانفرانسیسکو تا نیویورک شرکت می‌کنند و به دنبال برنده شدن در آن در برابر شانس‌های مختلف هستند.
مدل رانندگی بازی به این صورت توصیف می‌شود که «در جایی بین Shift و Hot Pursuit بنشین»، نه به سبک بازی‌هایی مانند Hot Pursuit و نه به سبک شبیه‌ساز مانند Shift Run - از طیف وسیعی از وسایل نقلیه دنیای واقعی استفاده می‌کند، که ظاهراً ترکیبی معمولی از ماشین‌های بزرگ، مسابقه‌های خیابانی و عجیب‌وغریب را به کار می‌گیرد. در واقع به این صورت توصیف می‌شود که هر ماشین چالش رانندگی متفاوتی را برای بازیکن ارائه می‌دهد. سیستم آسیب به ماشین‌ها شبیه به نسخه Hot Pursuit است. خودروها را می‌توان با ارتقاء عملکرد و ارتقاء بصری، مانند رنگ‌ها و کیت‌های بدنه، تغییر داد.
این بازی همچنین دارای یک گزینه Rewind است که به بازیکن اجازه می‌دهد در صورت خراب کردن وسیله نقلیه خود، رویداد را مجدداً به آخرین نقطه بازرسی خود راه‌اندازی کند یا وسیله نقلیه خود را در اثر برخورد یا فرصت از دست رفته به عقب برگرداند. بازگشت به عقب فقط در مقادیر محدودی موجود است زیرا مقدار آنها به سطح دشواری انتخاب شده توسط بازیکن بستگی دارد.

حداقل سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی فوق شامل موارد ذیل می باشد:


  • OS: Windows 7 (Service Pack 1 and all available windows updates) 64-bit
  • Processor: Quad-Core CPU
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: DirectX 11 compatible with 1024 MB RAM (NVIDIA GEFORCE GTX 560 or ATI RADEON 6950)
  • Storage: 20 GB available space
  • Sound Card: DirectX compatible
Additional Information
Version
1.1
Architecture
64-bit
Publisher
Electronic Arts
File Size
11.76 GB
Category
Entertainment
Download Type
Paid