جهت دانلود محتوای این صفحه، برنامه پرند استور را نصب کنید

Ninja Turtles Shredders Revenge
Entertainment
4.9
Screenshots
یک بازی اکشن و جنگی که توسط Tribute Games توسعه یافته و توسط Dotemu منتشر شده است. این بازی الهام گرفته از سری انیمیشن Turtles در سال 1987 است و به لحاظ سبکی، از بازی‌های آرکید و کنسول‌های خانگی توسعه یافته توسط Konami در دهه‌های 1980 و 1990 طراحی شده است. بازی برای ویندوز، لینوکس، نینتندو سوییچ، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در تاریخ 16 ژوئن 2022 منتشر شد.
در بازی، بازیکن کنترل لئوناردو، دوناتلو، میکل آنژ، رافائل، آوریل اونیل، استاد اسپلینتر و شخصیت قابل باز شدن کیسی جونز را به عهده می‌گیرد و با حریفانی از جمله Foot Clan، Krang، Bebop و Rocksteady و Shredder مبارزه می‌کنند. هر شخصیت ویژگی‌های خاص خود را دارد (محدوده، سرعت و قدرت) و متفاوت بازی می‌کند. آنها همچنین حرکات فوق‌العاده و طعنه‌های منحصر به فردی دارند. همانطور که بازیکن در هر مرحله پیشرفت می‌کند، جعبه‌های پیتزا را پیدا می‌کند، که می‌تواند برای بهبودی بازیکن مورد استفاده قرار گیرد و تیکه پیتز‌هایی دیگری که به بازیکنان قدرت اضافی و فوق‌العاده‌های بی‌نهایت برای مدت کوتاهی می‌دهند.
بازی دارای دو حالت مختلف است: حالت آرکید و حالت داستانی. در حالت آرکید، بازیکنان فقط تعداد محدودی از زندگی دارند و بازی باید در یک جلسه کامل شود. حالت داستانی به بازیکنان این امکان را می دهد که امتیازهای جمع شده را برای سلامتی، زندگی اضافی، حرکات جنگی اضافی و توانایی خاصی به نام حالت رادیکال که به طور موقت توانایی‌های رزمی شخصیت بازیکن را افزایش می‌دهد، تبدیل کنند. در حالت داستانی، هر مرحله همچنین دارای محتوای جانبی اختیاری، چالش‌ و کلکسیونی است. علاوه بر حالت تک‌نفره، بازی از بازی چندنفره شش نفره هم به صورت آنلاین و هم به صورت محلی پشتیبانی می‌کند.

حداقل سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی فوق شامل موارد ذیل می باشد:
  • OS: Windows 7, 64-bit.
  • Processor: Intel Core i3-2100 or AMD FX-4300.
  • Memory: 4 GB RAM.
  • Graphics: NVIDIA GeForce GT 320, 1 GB or AMD Radeon HD 5570, 1 GB or Intel HD 4600.
  • Storage: 1 GB available space.
Additional Information
Version
1.0.0.321
Architecture
64-bit
Publisher
Dotemu
File Size
609.61 MB
Category
Entertainment
Download Type
Free