جهت دانلود محتوای این صفحه، برنامه پرند استور را نصب کنید

Oxygen Not Included
Entertainment
4.8
Screenshots
یک بازی ویدئویی شبیه سازی بقا که توسط Klei Entertainment توسعه و منتشر شده است. پس از انتشار در دسترسی اولیه از فوریه 2017، این بازی به طور رسمی در 30 جولای 2019 منتشر شد. در شروع بازی، سه مستعمره (که از آنها به عنوان دوبلیک یاد می‌شود) خود را در یک سیارک با فضایی جدا از فضای تنفسی می‌بینند و هیچ خاطره‌ای از نحوه رسیدن به آنجا ندارند.
بازیکن وظیفه مدیریت و مراقبت از این افراد تکراری را دارد، زیرا آنها سعی می‌کنند زنده بمانند و یک کلنی فضایی موقتی پایدار ایجاد کنند. بازیکن باید سطح گرسنگی، ضایعات و اکسیژن دوبلیکنت ها را کنترل کند تا آنها را زنده نگه دارد. دنیای هر بازی به صورت رویه ای ایجاد می‌شود. سپس جهان به مناطق مختلف یا "زیست‌ها" تقسیم می‌شود که حاوی مواد و موجودات مختلف و غالباً خاص زیستی است. در حالی که نواحی اولیه دارای اتمسفر قابل تنفس هستند، نواحی بعدی در خلاء یا فاقد اکسیژن هستند و قبل از کاوش در این نواحی نیاز به آماده سازی مناسب توسط کپی کننده‌ها دارد. جهان همچنین دارای چندین خطر مانند بیماری‌ها و دمای شدید است.
این بازی پخش گازها و یکسان سازی اتمسفرها را هنگام باز شدن یک محفظه طبیعی جدید شبیه‌سازی می‌کند، که می‌تواند باعث کاهش سطح اکسیژن در اتاق‌های موجود و همچنین تخلیه مایعات توسط گرانش شود.
در این بازی، متوجه خواهید شد که کمبود اکسیژن، گرما و مواد غذایی تهدیدی دائمی برای بقای کلنی شما هستند. استعمارگران را از طریق خطرات زندگی سیارکی زیرزمینی راهنمایی کنید و شاهد افزایش جمعیت آنها باشید تا زمانی که نه تنها زنده بمانند، بلکه رشد کنند. همه چیز در کلنی فضایی شما تحت کنترل شماست، از حفاری و تخصیص منابع تا لوله کشی و سیستم‌های برق. با این حال، منابع با اولین نفس شما شروع به تخلیه می‌کنند، بنابراین اگر می‌خواهید زندگی کنید، حتما سریع حفاری کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی فوق شامل موارد ذیل می باشد:
  • Requires a 64-bit processor and operating system.
  • OS: Windows 7 (64 bit).
  • Processor: Dual Core 2 GHz.
  • Memory: 4 GB RAM.
  • Graphics: Intel HD 4600 (AMD or NVIDIA equivalent).
  • DirectX: Version 11.
  • Storage: 2 GB available space.
Additional Information
Version
51.596666.5
Architecture
64-bit
Publisher
Klei Entertainment
File Size
1.01 GB
Category
Entertainment
Download Type
Paid