جهت دانلود محتوای این صفحه، برنامه پرند استور را نصب کنید

Project IGI 2 - Covert Strike
Entertainment
4.7
Screenshots
نسخه اعتصاب مخفی، یک بازی ویدئویی تیراندازی تاکتیکی است که در سال 2003 توسط استودیو Innerloop توسعه یافته و توسط Codemasters منتشر شده است. این بازی یک سرگرمی تیراندازی اول شخص مبتنی بر مخفی کاری بوده و دنباله پروژه Innerloop's I.G.I. است. نسخه اصلی که توسط Eidos Interactive منتشر شده است، فقط بازی تک نفره را ارائه می‌دهد و قابلیت سیو کردن بازی را ندارد اما در بازی چند نفره قابلیت ذخیره بازی محدود اضافه شده است. داستان بازی یک ژنرال سرکش چینی، " Wu Xing" را به عنوان شخصیت اصلی که می‌بایست آن را شکست دهید. زینگ وقایع مختلفی (مانند سرقت مسلحانه از فناوری پیشرفته نمونه اولیه از مافیای روسیه) را ترتیب می‌دهد تا بتواند تسلیحات پالس الکترومغناطیسی (EMP) را بر روی موشک فضایی که کنترل پرتاب آن را در اختیار دارد، دریافت کند.
این بازی به 19 ماموریت تقسیم شده است. داستان در صحنه‌های برشی با شخصیت‌های انیمیشنی که در زمان واقعی و گفتاری از پیش ضبط شده ارائه می‌شود و در آن قبل و بعد از هر ماموریت برای بازیکن مشخص شده است. ماموریت‌ها اهدافی دارند که باید قبل از پایان ماموریت تکمیل شوند.
در این بازی رویکردهای ساده امتیازی ندارند، با حرکات مخفیانه به بازیکن امتیاز، رتبه و شانس بهتری برای بقا داده می‌شود، تا به با بالاترین رتبه قابل دستیابی با عنوان "دیوید جونز "برسد.
مسیرهای متعددی برای هر ماموریت وجود دارد که واضح‌ترین و دلهره‌آورترین آنها یک درگیری شلوغ است. هر ماموریتی فرصتی را در برابر گروه‌های بزرگی از دشمنان فراهم می‌کند تا به صورت مخفیانه از کنار آنها عبور کنید. برخی از ماموریت ها حتی نیاز به انجام کل عملیات به صورت غیر‌قابل کشف دارند. در شروع یک بازی جدید، سطح دشواری را می‌توان انتخاب کرد، تعداد گلوله‌هایی که جونز قبل از مرگ می‌گیرد، هوش دشمن و گروه هوش مصنوعی و تعداد بازی‌های ذخیره شده در دسترس نیز قابلیت تنظیم دارند.

حداقل سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی فوق شامل موارد ذیل می باشد:


  • OS: Windows XP/Windows 7
  • Processor: Pentium 4 or Athlon 1.2GHz Processor
  • Memory: 1 GB RAM
  • Graphics: 64MB 3D Accelerated Video Card
  • DirectX: Version 8.1
  • Storage: 2 GB available space
Additional Information
Version
1.0
Architecture
32 & 64-bit
Publisher
Codemasters
File Size
992.63 MB
Category
Entertainment
Download Type
Paid