جهت دانلود محتوای این صفحه، برنامه پرند استور را نصب کنید

Raji An Ancient Epic
Entertainment
4.9
Screenshots
یک بازی ویدیویی اکشن و ماجراجویی هندی که توسط Nodding Heads Games مستقر در پونا، ماهاراشترا، هند توسعه یافته است. اولین بار برای نینتندو سوییچ در ۱۸ اوت ۲۰۲۰ منتشر شد و در ۱۵ اکتبر ۲۰۲۰ برای مایکروسافت ویندوز از طریق مشتری Steam و فروشگاه Epic Games، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شد.
این بازی اساطیر هندو را در خود جای داده و از حماسه‌هایی مانند مهابهاراتا و رامایانا الهام گرفته است. از نظر گرافیکی، بازی به سبک نقاشی های پاهاری طراحی شده است و معماری درون بازی از معماری راجستان قرون وسطایی الگوبرداری شده است.
داستان او حول محور راجی، یک مجری سیرک یتیم می‌چرخد. تنها خانواده او برادر کوچکترش گولو است که یک داستان‌گو است. در روز راکشا باندان، شیاطین به کارناوالی برادر او در آن کار می‌کند حمله می‌کنند. در حالی که ارتش شیاطین زمین را ویران می کنند، سه نفر از آنها گولو را می‌ربایند. این امر راجی را مجبور می‌کند تا برای بازگرداندن برادرش به سفر برود. در همین حال، خدایان، الهه دورگا و لرد ویشنو، او را تماشا می‌کنند. دورگا از جانباز جوان خود حمایت می‌کند در حالی که ویشنو در مورد او تردید دارد. راجی در میان خرابه‌ها مسابقه می‌دهد و با رسیدن به معبد دورگا، یک سه‌گانه الهی از او دریافت می‌کند که از آن برای نبرد و کشتن شیاطین و نجات اسیران آنها استفاده می‌کند و در عین حال داستان‌های سنتی و خاطرات دوران کودکی‌اش را باز می‌کند.

حداقل سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی فوق شامل موارد ذیل می باشد:
  • OS: Windows 7 64-bit.
  • Processor: Intel Core i5-4400 (3.1 GHz) / AMD FX-6300 (3.5 GHz).
  • Memory: 8 GB RAM.
  • Graphics: GeForce GTX 760 / AMD Radeon R9 270.
  • DirectX: Version 11.
  • Storage: 6 GB available space.
  • Sound Card: On board.
Additional Information
Version
1.0.0
Architecture
64-bit
Publisher
Super.com
File Size
6.41 GB
Category
Entertainment
Download Type
Paid