جهت دانلود محتوای این صفحه، برنامه پرند استور را نصب کنید

Risk of Rain 2 Anniversary
Entertainment
4.7
Screenshots
یک بازی شوتر سوم شخص که توسط Hopoo Games توسعه یافته و توسط Gearbox Publishing منتشر شده است. این بازی دنباله‌ای برای Risk of Rain در سال 2013 بود که در سال 2019 منتشر شد. بازیکنان یک بازمانده را کنترل می‌کنند که در یک سیاره بیگانه گیر افتاده است. برای زنده ماندن، آنها در محیط‌های مختلف حرکت می‌کنند، هیولاها را می‌کشند و صندوقچه‌ها را غارت می‌کنند تا آیتم‌هایی را جمع‌آوری کنند که قابلیت‌های تهاجمی و دفاعی آنها را افزایش می‌دهد. با گذشت زمان، سختی بازی افزایش می‌یابد و موجودات قدرتمندتر و خطرناک‌تری تولید می‌کنند.
در هر سطح، هدف این است که بیگانگان را بکشید در حالی که یک تله‌پورتر را به طور تصادفی در سطح قرار می‌دهید. پس از فعال شدن تله‌پورتر، بازیکنان باید از خود در برابر یورش بزرگ‌تر بیگانگان، از جمله رئیس‌ها، دفاع کنند تا زمانی که تله‌پورتر کاملاً شارژ شود. هر بیگانه‌ای که کشته می‌شود، تجربه و ارزی را که بازیکن برمی دارد به دست می‌آورد. تجربه به سطح بازیکن اضافه می‌شود و اگر به اندازه کافی تجربه به دست بیاید، بازیکن سطح خود را بالا می‌برد و کمی آسیب وارد شده و حداکثر سلامتی را افزایش می‌دهد. ارز را می‌توان برای فعال کردن برجک‌ها و هواپیماهای بدون سرنشین که می‌توانند به دشمنان حمله کنند یا بازیکن را شفا دهند، استفاده کرد. ارز را نمی‌توان بین سطوح حمل کرد، زیرا همه ارزها قبل از انتقال به سطح بعدی به تجربه تبدیل می‌شوند.
بر اساس مدت زمان اجرای بازی و همچنین مقیاس دشواری اولیه تعیین شده توسط بازیکن، با پیشروی بازیکن از طریق دویدن، دشواری بازی افزایش می‌یابد. هر چند دقیقه، سطح بیگانگان افزایش می‌یابد، بنابراین هرچه دویدن بازیکن طولانی‌تر شود، حداکثر سلامت و آسیب آنها افزایش می‌یابد.

حداقل سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی فوق شامل موارد ذیل می باشد:
  • Requires a 64-bit processor and operating system.
  • OS: Windows 7 or newer, 64-bit.
  • Processor: Intel Core i3-6100 / AMD FX-8350. Memory: 4 GB RAM.
  • DirectX: Version 11.
  • Network: Broadband Internet connection.
  • Storage: 4 GB available space.
Additional Information
Version
1.2.4.1
Architecture
64-bit
Publisher
Hopoo Games Gearbox Software
File Size
1.57 GB
Category
Entertainment
Download Type
Free