جهت دانلود محتوای این صفحه، برنامه پرند استور را نصب کنید

SpongeBob SquarePants
Entertainment
4.3
Screenshots
یک بازی ویدیویی پلتفرمی که بر اساس سری انیمیشن Nickelodeon باب اسفنجی شلوار مربعی ساخته شده که توسط Heavy Iron Studios توسعه یافته و توسط THQ منتشر شده است. بازی دارای یک خط داستانی اصلی بوده که در آن بازیکن سعی می‌کند با ماشینی به نام Duplicatotron 3000 از Bottom City در برابر تهاجم روبات‌های ایجاد شده توسط Plankton دفاع کند. Plankton در بازی به عنوان باب اسفنجی شناخته می‌شود. نسخه ویندوزی دارای یک سری بازی‌‌های کوتاه است و تفاوت زیادی با نسخه‌های کنسولی آن دارد. در این بازی، دوستان باب اسفنجی اسیر شده‌اند و برای آزاد کردن آنها، بازیکن باید چندین بازی را در حین جمع‌آوری اشیا انجام دهد، از جمله بازیکن باید اشیاء مختلف را جمع آوری و با اینکار باید 500 امتیاز کسب کند تا شخصیت را از قفس آزاد کند. سپس بازیکن کنترل شخصیت آزاد شده را در یک بازی به دست می‌گیرد که در آن شخصیت اشیای بیشتری را پیدا می‌کند و با روبات‌‌ها می‌جنگد. پس از جمع آوری تمام اقلام (پول، اقلام فروشگاه جادویی، اسباب بازی مرد پری دریایی و پسر بارناکل، لباس پانسمان باب اسفنجی و قطعات مختلف یک ماشین)، باب اسفنجی باید اقلام را به صاحبان واقعی آنها برگرداند.

حداقل سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی فوق شامل موارد ذیل می باشد:


  • OS: Windows 10 (64bit)
  • Processor: AMD / Intel processor running at 3.5 GHz or higher (AMD FX-6300 series or Intel Core i3-8100 or newer is recommended)
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: AMD/NVIDIA dedicated graphic card, with at least 4GB of dedicated VRAM (or more) and with at least DirectX 11 and Shader Model 5.1 support: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti or AMD Radeon R9
  • Storage: 8 GB available space
  • Sound Card: Integrated or dedicated DirectX 9 compatible soundcard
Additional Information
Version
1.0.6
Architecture
64-bit
Publisher
THQ
File Size
7.22 GB
Category
Entertainment
Download Type
Paid