جهت دانلود محتوای این صفحه، برنامه پرند استور را نصب کنید

Stardew Valley
Entertainment
4.7
Screenshots
یک بازی ویدئویی شبیه‌سازی نقش آفرینی که توسط Eric Barone توسعه یافته است. این بازی در سال 2016 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد و سپس به چندین پلتفرم رایانه، کنسول و موبایل دیگر منتقل شد.Stardew Valley یک بازی شبیه‌سازی کشاورزی است که عمدتاً از سری بازی‌های ویدیویی Harvest Moon الهام گرفته شده است.
در شروع بازی، بازیکنان شخصیتی را ایجاد می‌کنند که دریافت کننده یک قطعه زمین و خانه کوچکی می‌شود که زمانی متعلق به پدربزرگشان در شهر کوچکی به نام Pelican Town بود. بازیکنان ممکن است از چندین نوع مزرعه مختلف انتخاب کنند که هر کدام دارای یک موضوع منحصر به فرد و مزایا و معایب متفاوتی هستند. زمین‌های کشاورزی در ابتدا پر از صخرهها، درختان، کنده‌ها و علف‌های هرز است و بازیکنان باید برای پاکسازی آنها تلاش کنند تا مزرعه را دوباره راه اندازی کنند، به محصولات کشاورزی و دام رسیدگی کنند تا درآمد ایجاد کنند و ساختمان‌ها و امکانات مزرعه را بیشتر گسترش دهند.
فضای بازی باز است و به بازیکنان اجازه می‌دهد تا فعالیت‌هایی مانند کشت محصولات کشاورزی، پرورش دام، استخراج معادن و علوفه‌جویی، فروش محصولات و معاشرت با مردم شهر را انجام دهند. بازیکنان همچنین می توانند در ماهیگیری، پخت و پز، کاردستی و کاوش در غارهای تولید شده با مواد و سنگ معدن شرکت کنند. آنها می‌توانند برای به‌دست آوردن پول اضافی یا تکمیل مجموعه‌های خاصی از مواد (به نام بسته‌ها) ماموریت‌های مختلفی را انجام دهند تا مرکز اجتماعی شهر را بازگردانند یا مقادیر مشخصی پول برای تکمیل بسته‌ها بپردازند.
Stardew Valley توسط منتقدان بسیاری مورد ستایش قرار گرفت است. آنها موسیقی، شخصیت‌ها و ویژگی‌های آرامش‌بخش بازی را برجسته کردند و بعداً از آن به عنوان یکی از بهترین بازی‌های ویدیویی در تمام دوران یاد شد. این بازی همچنین دارای یک موفقیت تجاری بود و تا سال 2022 بیش از 20 میلیون نسخه از آن فروخته شده است.

حداقل سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی فوق شامل موارد ذیل می باشد:
  • OS: Windows Vista or greater.
  • Processor: 2 Ghz.
  • Memory: 2 GB RAM.
  • Graphics: 256 mb video memory, shader model 3.0+
  • DirectX: Version 10.
  • Storage: 500 MB available space.
Additional Information
Version
1.6.8
Architecture
32 & 64-bit
Publisher
Eric Barone
File Size
650.54 MB
Category
Entertainment
Download Type
Paid