جهت دانلود محتوای این صفحه، برنامه پرند استور را نصب کنید

Stray
Entertainment
4.8
Screenshots
یک بازی ویدئویی ماجراجویی در سال ۲۰۲۲ است که توسط BlueTwelve Studio توسعه یافته و توسط Annapurna Interactive منتشر شده است.
داستان گربه ولگردی را دنبال می‌کند که در شهری محصور شده با ربات‌ها، ماشین‌ها و باکتری‌های جهش یافته سقوط می‌کند و با کمک یک هواپیمای بدون سرنشین به نام B-12 قصد بازگشت به سطح را دارد. بازی از دید سوم شخص ارائه می‌شود. بازیکن با جهش از روی سکوها و بالا رفتن از موانع عبور می‌کند و می‌تواند با محیط تعامل داشته باشد تا مسیرهای جدیدی را باز کند. با استفاده از B-12، آنها می‌توانند آیتم‌هایی را که در سرتاسر جهان یافت می‌شوند، ذخیره کنند و برای حل پازل‌های لازم برای پیشبرد روایت، فناوری را هک کنند. در طول بازی، بازیکن باید از زورک‌ها و نگهبان‌های متخاصم دوری کند، که هر دو تلاش می‌کنند آنها را بکشند.
دنیای بازی پر از روبات‌هایی است که اغلب از بازیکن برای پیدا کردن اشیایی که اطلاعات بیشتری را نشان می‌دهند و روایت را پیش می‌برند، استفاده می‌کنند. برخی از ربات‌ها وظایف اختیاری را ارائه می‌کنند، مانند Morusque، که پس از ارائه نت‌های موسیقی موجود در اطراف محله‌های فقیرنشین، آهنگ‌ها را پخش می‌کند. بازیکن می‌تواند با اکثر روبات‌های دنیای بازی تعامل داشته باشد. Stray دارای دو نوع دشمن است که می‌توانند بازیکن را بکشند: زورک‌ها، باکتری‌های بزرگ و جهش‌یافته که می‌توانند گربه را ازدحام کنند و ببلعند؛ و Sentinels، پهپادهای امنیتی که سعی می‌کنند با دیدن آنها به بازیکن شلیک کنند. برای بخشی از بازی، بازیکن می‌تواند از یک Defluxor متصل به B-12 برای از بین بردن زورک‌ها استفاده کند.

حداقل سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی فوق شامل موارد ذیل می باشد:
  • OS: 64-bit Windows 10.
  • CPU: Intel Core i5-2300 or AMD FX-6350. Graphics: 256MB VRAM.
  • Memory: 8GB of RAM. Storage: 400 MB available space.
  • GPU: Nvidia GeForce GTX 650 Ti or AMD Radeon R7 360.
  • DirectX: Version 12.
  • Available Storage: 10GB.
Additional Information
Version
1.5.368
Architecture
64-bit
Publisher
Annapurna Interactive
File Size
6.24 GB
Category
Entertainment
Download Type
Paid