جهت دانلود محتوای این صفحه، برنامه پرند استور را نصب کنید

Terraria Journeys End
Entertainment
4.9
Screenshots
یک بازی اکشن ماجراجویی سندباکس است که توسط Re-Logic ساخته شده و اولین بار درسال 2011 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد و از آن زمان به چندین پلتفرم دیگر منتقل شده است. این بازی شامل کاوش، کاردستی، ساختن، نقاشی و مبارزه با موجودات مختلف در دنیای دوبعدی است. Terraria تا به امروز نقدهای مثبتی را دریافت کرده و با فروش بیش از 44 میلیون نسخه تا سال 2022 یکی از پرفروش ترین‌های تمام دوران است.
بازی در دنیایی آغاز می‌شود که به صورت رویه‌ای ایجاد می‌شود، با بازیکنانی که با ابزارهای اولیه و یک راهنمای غیر شخصیتی هستند. دنیای بازی از چندین لایه کاشی تشکیل شده است که بازیکنان می‌توانند با آنها تعامل داشته باشند و آنها را تغییر دهند. بازیکنان در ابتدا دارای سلامتی و مانا کم می‌باشد، که می‌توان با پیدا کردن و ساخت آیتم‌های خاص آن را افزایش داد. برخی از منابع ممکن است فقط در مناطق خاصی از نقشه یافت شوند، در ظروف معمولی و کمیاب ذخیره شوند، یا توسط دشمنان خاصی رها شوند. بازیکنان می‌توانند از منابع برای ساخت اقلام و تجهیزات جدید استفاده کنند.
بازیکنان این گزینه را دارند که ظاهر شخصیت خود را هنگام ایجاد یک شخصیت جدید در داخل بازی با مراجعه به Stylist NPC یا Clothier NPC شخصی‌سازی کنند. در کنار آن، بازیکنان می‌توانند اقلام روشویی، که زره‌ها و لوازم جانبی ویژه‌ای هستند که فقط جلوه زیبایی دارند و رنگی‌هایی برای تغییر رنگ یا زره‌های مجهز یا لوازم جانبی به دست آورند. کاراکترها دارای سه اسلات موجودی برای تجهیز زره و چندین اسلات موجودی برای لوازم جانبی مختلف هستند تا آمار بازیکن را تقویت کنند، مانند بال‌ها یا چکمه‌های پیاده‌روی در آب و همچنین جای خالی برای همه آنها، که به آنها امکان می‌دهد مخفی شوند.

حداقل سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی فوق شامل موارد ذیل می باشد:
  • CPU SPEED: 2.0 Ghz.
  • RAM: 2.5 GB.
  • OS: Windows Xp, Vista, 7, 8/8.1, 10.
  • VIDEO CARD: 128mb Video Memory, capable of Shader Model 2.0+
  • PIXEL SHADER: 2.0.
  • VERTEX SHADER: 2.0.
  • FREE DISK SPACE: 200 MB.
Additional Information
Version
1.4.4.9
Architecture
32 & 64-bit
Publisher
Re-Logic
File Size
601.28 MB
Category
Entertainment
Download Type
Free