جهت دانلود محتوای این صفحه، برنامه پرند استور را نصب کنید

The Amazing Spider-Man 2
Entertainment
4.3
Screenshots
بازی مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز ۲ یک بازی ویدئویی در سبک بازی اکشن ماجرایی است که توسط اکتیویژن منتشر شده است. این بازی در دنیایی باز و بر شهر منهتن جریان دارد. بازیکنان نقش مرد عنکبوتی را بر عهده می‌گیرند و ماموریت‌ها با اهداف تعیین‌شده را برای پیشرفت در داستان کامل می‌کنند. ماموریت‌ها به صورت خطی طراحی شده‌اند، اما بازیکن آزاد است تا نقشه بازی را در بین ماموریت‌ها کشف کند و در فعالیت‌های جانبی مختلف شرکت کند. بازیکنان به تمام توانایی‌های مافوق بشری مرد عنکبوتی، از جمله تاب خوردن با استفاده از تار عنکبوت و خزیدن روی دیوار، دسترسی دارند. مکانیک Web-Rush از نسخه قبلی بازی نیز بازگشته و گسترش یافته است، اکنون به بازیکنان اجازه می‌دهد تا ضربات، جاخالی دادن و رول‌های مهم را نیز انجام دهند. این مبارزه مشابه نمونه قبلی است و دارای طراحی جریان آزاد و ضدحمله است و به مرد عنکبوتی اجازه می‌دهد تا با استفاده از ابزارهای مختلف مانند پرتاب اشیاء به سمت دشمنان، برای چند ثانیه آنها را ناتوان کند و سپس آنها را برای همیشه تحت سلطه خود درآورد.
بازیکنان می‌توانند تیراندازهای مرد عنکبوتی را ارتقا دهند و توانایی‌های جدیدی را باز کنند، مانند تار یونی، که اجسام فلزی، از جمله زره‌های برخی از دشمنان را از بین می‌برد، یا انفجارهای لرزشی که دشمنان را برای چند ثانیه ناتوان می‌کند. علاوه بر دشمنان زرهی، انواع بیشتری از دشمنان معرفی شده است، مانند Brutes که تنها پس از ضعیف کردن آنها با ویبرو بلاست‌ها قابل شکست است و سواران Speeders و Glider که تنها پس از کشیدن آنها به سمت مرد عنکبوتی می‌توان به آنها حمله کرد. به جز Brutes، همه دشمنان را می‌توان مانند دشمنان عادی به راحتی در طول بخش‌های مخفی کاری از بین برد.
از جمله ماموریت‌های جانبی بازی می‌توان به توقف جنایات کوچک، تعقیب و گریز با ماشین و درگیری با اسلحه در خیابان‌ها، پرتاب بمب به داخل اقیانوس، انتقال غیرنظامیان مجروح به بیمارستان و نجات افراد از ساختمان در حال سوختن اشاره کرد. بازی یک سیستم اخلاقی جدید را معرفی می‌کند که در آن انجام این ماموریت‌های جانبی سبب افزایش شهرت مرد عنکبوتی شده و باعث می‌شود که او به عنوان یک قهرمان در بین عموم دیده شود و عدم پاسخگویی به موقع به جنایات خاص منجر به کاهش شهرت و تبدیل شدن او به یک "تهدید" می‌شود. هنگامی که مورد دوم اتفاق بیفتد، افسران نیروی ویژه جنایت در سرتاسر شهر مستقر خواهند شد و به مرد عنکبوتی در هنگام مشاهده حمله خواهند کرد. زمانی که مرد عنکبوتی شهرت خود را به عنوان یک قهرمان بازسازی کند، ناپدید خواهند شد.

حداقل سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی فوق شامل موارد ذیل می باشد:


  • OS: Windows 7 or (Windows® XP (with Service Pack 3) and DirectX® 9.0c) or (Windows Vista® with Service Pack 2)
  • Processor: Intel Core® 2 Quad 2.4 Ghz / AMD Athlon II X4 2.6 Ghz
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: 512 MB 3D hardware accelerator card required – 100% DirectX® 9.0c with Shader Model 3 support. Nvidia GeForce 285 GTX / AMD Radeon HD483
  • DirectX: Version 9.0c
  • Storage: 9 GB available space
Additional Information
Version
1.0
Architecture
32 & 64-bit
Publisher
Activision
File Size
7.49 GB
Category
Entertainment
Download Type
Paid