جهت دانلود محتوای این صفحه، برنامه پرند استور را نصب کنید

Totally Accurate Battle Simulator
Entertainment
4.5
Screenshots
بازی ویدئویی جنگی شبیه سازی نبرد که توسط Landfall Games ساخته و منتشر شده است. این بازی به طور کامل در 1 آوریل 2021 برای مایکروسافت ویندوز و macOS و در 5 اکتبر 2021 برای بازیکنان Xbox منتشر شد.
شبیه ساز نبرد کاملا یک شبیه ساز نبرد فیزیک ragdoll است. این بازی شامل دو حالت اصلی Campaign و Sandbox می‌باشد. در حالت اول، به بازیکنان مقدار محدودی پول درون بازی داده می‌شود تا ارتشی بسازند تا نیروی دشمن را شکست دهند. در دومی محدودیت پولی وجود ندارد و بازیکنان هر دو ارتش را می‌سازند. دو ارتش مخالف را می‌توان در دو طرف مقابل نقشه قرار داد یا یکی می‌تواند دیگری را احاطه کند. به محض اینکه بازیکن روی "شروع" کلیک کرد، نبرد آغاز می‌شود و دو ارتش برای حمله به یکدیگر به جلو می‌شتابند. هنگامی که هر یک از ارتش ها شکست خوردند، نبرد متوقف می‌شود و بازیکن مطلع می‌شود که پیروز کیست. در حالی که ارتش‌ها معمولاً با شکست دادن همه واحدهای دشمن برنده می‌شوند.
این بازی دارای بیش از 130 واحد در چهارده جناح است که بیشتر در مورد فرهنگ‌ها و دوره‌های مختلف تاریخ بشر موضوعیت دارند. برخی از این واحدها در نقشه‌های مختلف پنهان هستند و قبل از باز شدن قفل آنها باید توسط بازیکن پیدا شود. بسیاری از واحدها دارای توانایی‌های ویژه‌ای هستند که مختص آنها است یا با تعدادی دیگر به اشتراک می‌گذارند، مانند پرواز، انحراف پرتابه و انتقال از راه دور. نقشه‌های بازی حول موضوعات مشابه گروه‌ها متمرکز شده‌اند و از نظر اندازه و جغرافیا متفاوت هستند. این بازی دارای بیست نقشه در مجموع، با بیست و دو نقشه اضافی "شبیه سازی" است.

حداقل سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی فوق شامل موارد ذیل می باشد:
  • OS: Windows 7, 8.1, 10 - 64-bit.
  • CPU: Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz or AMD FX-6300 @ 3.5 GHz or equivalent.
  • RAM: 8 GB RAM.
  • Storage: 4 GB available space.
  • GPU: NVIDIA GeForce GTX 670 or AMD R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0 or better).
Additional Information
Version
1.0.7
Architecture
64-bit
Publisher
Landfall Games
File Size
1.29 GB
Category
Entertainment
Download Type
Free