جهت دانلود محتوای این صفحه، برنامه پرند استور را نصب کنید

Windows 11
Operating System
4.7
Screenshots
با معرفی Windows 11، شرکت مایکروسافت تمرکز خود را بر روی ساخت یک سیستم‌عامل مدرن و قدرتمند برای کامپیوترهای دسکتاپ گذاشته است. رابط کاربری زیبا، امکان مرتب کردن خودکار پنجره‌های فعال تنها با یک کلیک، فروشگاه جدید با امکان دریافت و اجرای مستقیم برنامه‌های اندرویدی، منوی استارت جدید در مرکز نوار وظیفه، کاهش چشمگیر حجم آپدیت‌ها، اضافه شدن ویجت‌های کاربردی برای دسترسی سریع به اطلاعات مورد نیاز، افزایش سرعت و بهبود امنیت تنها بخشی از ویژگی‌های نسل جدید ویندوز به شمار می‌روند.

این فایل حاوی نسخه نهایی از Windows 11 v23H2 شامل نسخه ۶۴ بیتی از ویرایش‌های Education ،Pro ،Home و Enterprise به همراه راهنمای نصب و فعال‌سازی است. Windows 11 تنها قابل نصب بر روی کامپیوترهایی با سخت‌افزار جدید است؛ اما شرکت پرند برای کاربرانی که تمایل دارند Windows 11 را بدون خریداری سیستم جدید تجربه کنند، تمامی محدودیت‌های نصب را برداشته و می‌توانید آن را بر روی سیستم‌های قدیمی و جدید نیز نصب کنید.

از جمله ویژگی‌های جدید Windows 11 Version 23H2 می‌توان به اضافه شدن هوش مصنوعی Copilot، مرورگر فایل یا همان File Explorer جدید، برنامه جدید پشتیبان گیری ویندوز، نورپردازی پویا و پشتیبانی از فرمت‌های 7Zip و RAR بدون نیاز به نصب برنامه جانبی اشاره کرد. این آپدیت همچنین تغییرات زیادی مانند امکان یافتن رمز عبور Wi-Fi، گزینه پنهان کردن تاریخ و زمان، تغییرات در منوی Start و چندین تغییر در برنامه Settings را به همراه داشته است.
Additional Information
Version
23H2 22631.3007
Architecture
64-bit
Publisher
Microsoft Corporation
File Size
6.13 GB
Category
Operating System
Download Type
Paid